Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
A Monster CallsRated ★ 5.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.5
BurrowRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 5.0
Jurassic World: DominionRated ★ 4.5
Lighting up the StarsRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0