Series
Ratings
27
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
GuardianRated ★ 4.0
Reunion: The Sound of the Providence Season 2Rated ★ 4.5
Reunion: The Sound of the Providence Season 1Rated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0