Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0