Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
GiantRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Fruits BasketRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
You're My PetRated ★ 3.0
Full House Take 2Rated ★ 1.5
EntourageRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 3.5