Titles you rated
The FabelmansRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 0.5
Licorice PizzaRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
TomboyRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5