Movies
Ratings
26
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0