Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 4.5
RudderlessRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5