Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0