Movies
Ratings
61
ExitRated ★ 5.0
ChampionRated ★ 4.0- Sing My LifeRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.5
A Wonderful MomentRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5