Titles you rated
DuneRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 2.5
As Good As It GetsRated ★ 2.5
KlausRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5