Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 1.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Nightmare AlleyRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.5
Doctor SleepRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0