Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0