Series
Ratings
19
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 5.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
- War of MoneyRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0