Movies
Ratings
59
The King's SpeechRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5