Movies
Ratings
88
What a Girl WantsRated ★ 3.0
EqualsRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
SecretRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0