Movies
Ratings
68
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
ShineRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0