Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The EternautRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0