Titles you rated
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
CashbackRated ★ 3.5