Movies
Ratings
240
BeckettRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Case 39Rated ★ 3.5
The VillageRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.0
The Edge of LoveRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0