Titles you rated
- Future BoyRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5- Crime Season 2Rated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 0.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Beautiful MindRated ★ 0.5
Sweet Savage FamilyRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 0.5
Master: God of NoodlesRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Thunder StoreRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 5.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 0.5
My Shy BossRated ★ 3.0