Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0
BenedettaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0- I Am HappyRated ★ 4.0
PinaRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 1.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
Sink & RiseRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Ghost WorldRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5