Titles you rated
DexterRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Justice PaoRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0