Series
Ratings
194
Divorce Attorney ShinRated ★ 2.5
Save MeRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 2.0
Record of YouthRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5