Titles you rated
Im Kkeok JeongRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.0
5th RepublicRated ★ 2.5- 녹색전차 해모수Rated ★ 1.0
- Paper CraneRated ★ 3.5
- The LandRated ★ 2.5
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 1.0- You and IRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
SangdoRated ★ 1.5- Men of the Bath HouseRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Glass SlippersRated ★ 4.0
MRated ★ 1.5- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 4.0
- IslandRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 2.5