Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Anthem of the HeartRated ★ 5.0
August RushRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Love Live! The School Idol MovieRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
The TowerRated ★ 1.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.0
GravityRated ★ 0.5