Series
Ratings
35
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 1.0
Beyond The BoundaryRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 4.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 5.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 5.0
Snow White with the Red HairRated ★ 5.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 1.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
JTBC LectureRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0