Titles you rated
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Ex MachinaRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Straight Outta ComptonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Initiation LoveRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0