Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 0.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0