Titles you rated
Time RenegadesRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5