Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0