Movies
Ratings
329
ParasiteRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 2.5
Painted FireRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.0
Us and ThemRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The MediumRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5
Seoul VibeRated ★ 2.0
MinariRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 5.0
Isn't It RomanticRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5