Movies
Ratings
103
SpotlightRated ★ 4.5
Song for MarionRated ★ 4.5
MoonRated ★ 3.5
American PastoralRated ★ 2.0
Bridge of SpiesRated ★ 5.0
The PostRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0