Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
Lifting King KongRated ★ 1.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
Twilight GangstersRated ★ 1.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Blades of BloodRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 1.5
The UnjustRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 0.5
HauntersRated ★ 3.0