Series
Ratings
15
Killing EveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0