Titles you rated
Mr. GoRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.5
VenomRated ★ 4.0