Series
Ratings
17
Friend, Our LegendRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0