Movies
Ratings
454
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam Cucuruz Doan's IslandRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
CyranoRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0