Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.0- The MusketeersRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 4.5
- Kang Deok Sun’s Love HistoryRated ★ 4.0