Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The GameRated ★ 3.5
The DivideRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 2.5
HiddenRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5