Movies
Ratings
854
Love FictionRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0