Titles you rated
Castle in the SkyRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0