Titles you rated
The Classified FileRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5