Movies
Ratings
111
It BoyRated ★ 4.5
LaggiesRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 3.5