Titles you rated
Master of StudyRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 3.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 4.5- 나루토 2기Rated ★ 3.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 2.5
NARUTORated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 2.5