Movies
Ratings
77
16 BlocksRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 3.0