Movies
Ratings
425
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
I, TonyaRated ★ 4.5
Like Sunday, Like RainRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Enemies In-LawRated ★ 2.0