Movies
Ratings
754
The First Slam DunkRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
A BirthRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Return to the Blue LagoonRated ★ 2.5
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.0
A Little PrincessRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Self/lessRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
MulanRated ★ 1.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0