Titles you rated
The PiratesRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Doll MasterRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
V.I.P.Rated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.5
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation I: Heirs to the StarsRated ★ 4.0
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation II: LoversRated ★ 4.0
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation III: Love is the Pulse of the StarsRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part I: BeginningsRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part II: EternalRated ★ 4.0