Series
Ratings
26
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
18 AgainRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 2.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Control ZRated ★ 3.5