Movies
Ratings
21
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 2.5
Love On-AirRated ★ 2.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0